Cesta smíchu

Datum a čas konání 16.05.2014   17:00 - 19:00 hod

Místo konání Klub Kairos

Kategorie


 

Srdečně vás zvu na akci, na které se budete bez ustání smát celé 2 hodiny!

Cesta smíchu. Jóga smíchu. Meditace smíchu. Relaxace. Tanec smíchu. V józe smíchu jsou kombinovány hravé aktivity navozující smích prokládané hlubokým dýcháním. To přináší více kyslíku do našeho těla a mozku, což v nás vytváří pocit zdraví a energie.

Smích má kromě mnoha pozitivních vlivů na naše tělesné zdraví i schopnost zvyšovat naši odolnost vůči negativním myšlenkám a emocím a vede nás ke spirituální přirozenosti. Pomáhá nám rozvíjet takové postoje jako odpuštění, velkorysost, mírumilovnost, soucit, vzájemné ocenění a vstřícnost.

Seminářem vás provede Petr Fridrich, který je prvním certifikovaným učitelem jógy smíchu v ČR. Výcvik absolvoval u Madana Kataria – zakladatele jógy smíchu. Petr je členem mezinárodní sítě učitelů jógy smíchu Laughter Yoga International.

Rozhovor s ním jste si mohli přečíst v lednovém čísle časoipisu Žena a život. Jeho část najdete na internetu zde, případně celý naskenovaný pod tímto textem.

A pokud stále váháte, možná váš přesvědčí těchto 8 důvodů, proč se prosmát životem

Vstupenky je možné zarezervovat zde na webu. Ceny jsou platné pro rezervaci předem. V den konání akce je cena vstupného 360 Kč!

SLEDUJTE STRÁNKY, AKCE JE PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVÁNA!

 


Rezervace

Objednávky na tuto akci jsou již uzavřeny.