Ve stopách ledního medvěda

Datum a čas konání 15.04.2014   17:00 - 19:00 hod

Místo konání Čajovna mezi libereckými vršky

Kategorie


!!!AKCE JE Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ ZRUŠENA!!!

Eskymó Hivshu opět v Liberci!!

Ráda bych vás pozvala na setkání s Hivshu, který bude na krátkou dobu v Čechách a to týden před velikonocemi. Během jeho návštěvy plánuje pouze 3 akce, z toho jednu právě v Liberci!! Ti z vás, kteří byli na únorové přednášce, mi dají určitě za pravdu, že byla úžasná!!

Stejně jako posledně i nyní se dotkneme tradic, šamanismu, světa zvuků a života daleko za polárním kruhem. Společně projdeme cestou šamanského bubnu Inuitů a zpěvu. Spojíme se s předky, posílíme naše kořeny. Budeme žít. Využijme léčivých tónů tradičního inuitského zpěvu a bubnu ze sobích parohů a kůže tuleně. Vše bude tentokrát umocněno o sílu dne Měsíce v úplňku.

Společně projdeme cestou šamanského bubnu Inuitů a zpěvu. Spojíme se s předky, posílíme naše kořeny. Budeme žít. Využijme léčivých tónů tradičního inuitského zpěvu a bubnu ze sobích parohů a kůže tuleně k cestě, sílu zimní noci a novoluní propojení se sebou samým a s vlastními kořeny a předky.

Vše je život a život je ve všem … a každý krok na naší cestě životem i ten nejmenší je důležitý …

Buben symbolizuje vesmír, jeho zvuk tlukot srdce. Bubnem se Inuité propojují s Universem a s předky, léčí jím, nebo v propojení s ním cestují do jiných světů.

Do češtiny úžasně překládá Míša Petersen
Všichni jste srdečně zváni! Svá místa si rezervujte zde na webu neboť kapacita místa je omezena!

Cena: 200 Kč (Na tuto akci lze využít poukázku na slevu – při registraci zlevněné vstupenky uveďte jméno, na které byla poukázka vydána. Poukázka se jménem, které není v databázi, nebude akceptována!)

 

A zde jsou, pro vaši představu, fotky z posledního setkání. Ty pak budou nahrazeny fotkami z této akce.