Živá ZEMĚ: Indie

Datum a čas konání 06.03.2020   17:00 - 21:00 hod

Místo konání Cafe Kristián

Kategorie


VYPRODÁNO: REGISTRACE UKONČENA


Má první cesta do Indie. Náročná a krásná zároveň. Přijďte se podívat, poslechnout, nacítit a ochutnat Indii!

 

Začátkem tohoto roku jsem absolvovala svou první cestu do Indie. Část této cesty byla po vlastní ose a ta druhá část pak se skupinou lidí majících stejný záměr – vykonání obřadů na určených místech v rámci čtení palmových listů. Tou druhou částí cesty nás provázel čteč palmových listů Palani. Byl to zážitek, který jako klasický turista nemáte šanci zažít. Zážitek krásný, silný, nezapomenutelný, ale také velmi náročný. O tom však až detailněji při promítání.

Můžete se tedy těšit na spoustu zajímavých informací nejen o indických tradicích a zvyklostech, ale také o lidech, jídle, chrámech a obřadech v nich. No a abyste si večer náležitě vychutnali, zajistím pro vás na akci také indické jídlo z nově otevřené indicko-nepálské restaurace! Vaří skvěle, máte se na co těšit! 🙂 Z toho důvodu je akce se vstupným a to 250 Kč na osobu. Pokud vás indické jídlo neláká, pak je tu druhá varianta vstupenky a ta je zdarma.

Registrujte se na tomto odkazu. Počet účastníků je omezen kapacitou kavárny, která je 25 lidí. Vaše registrace je závazná po úhradě vstupného a to nejdéle do 4.3.2020. Termín uzavírky je z důvodu závazné objednávky jídla pro přihlášený počet účastníků. Děkuji za pochopení.